Наліпки для гри та вивчення


Наліпки для гри та вивчення

За допомогою наліпок можна створити ігрове місто, в якому будуть проживати іграшки і дотримуватися правил дорожньої безпеки.


Дорожні знаки (базовий комплект)

Дорожні знаки (базовий комплект)...

Це що? Комплект наклейок із зображенням 18-ти дорожніх знаків (як на фото) Як? Наклейте дорожні знаки поруч з автотрасою або залізничними коліями. Можна клеїти не всі відразу, а в міру ..

45.00₴

Дорожні знаки (розширений комплект)

Дорожні знаки (розширений комплект)...

Це що? Комплект наклейок із зображенням 17-ти дорожніх знаків (як на фото) Як? Наклейте дорожні знаки поруч з автотрасою або залізничними коліями. Можна клеїти не всі відразу, а в м..

45.00₴

Комплект наліпок "Канікули"

Комплект наліпок "Канікули"...

Як? Набір наклейок, із зображенням природних об'єктів (Природні об'єкти: Айсберг, Озеро, Печера, Водоспад, Гейзер, Вулкан, Каньйон, Пустеля.) І екзотичних дерев (Олеандр, Баобаб, Темн..

264.00₴

Комплект наліпок Визначні місця світу

Комплект наліпок Визначні місця світу...

Це що? Набір наклейок, із зображенням всесвітньо відомих пам'яток (Статуя Свободи, Велика Китайська стіна, Ейфелева вежа, Бранденбурзькі ворота, Колізей, Єгипетські піраміди, Мексиканська ..

201.00₴

Комплект наліпок Визначні місця світу з прапорами

Комплект наліпок Визначні місця світу з ...

Це що? Набір наклейок, із зображенням всесвітньо відомих пам'яток (Статуя Свободи, Велика Китайська стіна, Ейфелева вежа, Бранденбурзькі ворота, Колізей, єгипетські піраміди, Мексикан..

333.00₴

Комплект наліпок Місто

Комплект наліпок Місто...

Це що? Набір наклейок для створення ігрового міста: Будинок, Магазин, Школа, Офіс, Поліція, Пожежна Заправка, Пошта, Банк, Ресторан, Ферма, Вокзал, Автобусна зупинка, Автосервіс, Аеропорт..

304.00₴

Мульті-будиночки

Мульті-будиночки

Це що? Комплект наклейок із зображенням будиночків з відомих мультфільмів «Свинка Пеппа», «Щенячий патруль» і «Фіксики». Їх намалювала наша художниця Юлія Масловська, надихнувшись муль..

35.00₴

Повороти і перехресття для автомобільної дороги

Повороти і перехресття для автомобільної...

Набір включає 4 поворота і 2 перехресття(Т-подібний та рівнозначний).Данний набір необхідний для більш завершенності вашого треку.Матеріал: плівка Оракал...

45.00₴

Світлофори

Світлофори

Це що? Комплект наклейок із зображенням світлофорів. Світлофори різні - пішохідний і дорожній. До них додаються сірі кружечки, щоб «вимкнути» непотрібний сигнал світлофора. Як? ..

25.00₴

Показано з 1 по 9 із 9 (всього 1 сторінок)