Комплект наліпок Визначні місця світу з прапорами

  • Наявність:  На складі
  • Довжина: 15 см x Ширина: 21 см

333.00₴

Доступні опції

   
Це що?
Набір наклейок, із зображенням всесвітньо відомих пам'яток (Статуя Свободи, Велика Китайська стіна, Ейфелева вежа, Бранденбурзькі ворота, Колізей, єгипетські піраміди, Мексиканська піраміда Кукулькана, Сіднейський оперний театр, Тадж-Махал, Бурдж аль Араб), картки з цікавими фактами про кожну, а також наклейки з прапорами, назвами країн і їх столиць (40 штук).

Як?
Наклейте визначні біля доріг Трик-трек, це допоможе розширити теми ваших ігор і запам'ятати, як правильно називаються об'єкти на наклейках. Прапори краще клеїти не всі відразу, а в міру знайомства з ними. Можна почати з прапорів тих країн, в яких знаходяться пам'ятки, потім приклеїти сусідні і т.д.
Назви країн можна клеїти в процесі гри, даючи дитині завдання спершу вгадати один з трьох прапорців. Теж саме можна робити зі столицями.
За допомогою колекційних карток можна влаштувати екскурсію, спершу дорослий будете екскурсоводом, а потім дитина може провести екскурсію своїх іграшок і розповісти те, що запам'ятав.

З чого?
Матеріал наклейок: плівка оракал.
Розмір кожного аркуша, на якому розміщено від 2 до 10 наклейок: 148х210

І ще?
Не забудьте вибрати мову написів
Українська
Русский
English

Що в конверті?
1) пам'ятки-найклейкі: Статуя Свободи, Велика Китайська стіна, Ейфелева вежа, Бранденбурзькі ворота, Колізей, єгипетські піраміди, Мексиканська піраміда Кукулькана, Сіднейський оперний театр, Тадж-Махал, Бурдж аль Араб.
2) Прапори-наклейки: 4 комплекти, де на кожному зображено по 10 прапорів, назв країн і столиць (всього 40 шт).
3) Колекційні картки з цікавою інформацією про всесвітніх пам'ятки.
4) Ігрова картка-лабіринт з розташуванням прапорів.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари