Шпаргалка для батьків

  • Наявність:  На складі

95.00₴
   Що це?

 

Набір "50 Рухливих ігор" складається з колоди 50 карток, кожна з яких - це опис гри з дітьми як на прогулянці, так і вдома. Така шпаргалка допоможе батькам організувати активне і цікаве дозвілля своїм дітям.

 

 

Переваги карток:

 

*   Дитина може грати як одна з дорослим, так і в компанії дітей.

*   Не треба переказувати гру. Вона вже написана у форматі прямої мови до дитини.

*   Кожна гра має цікавий сюжет, дитина випробовує себе в різних ролях.

*   Відтепер не треба вибирати ігри з педагогічних книг або дитячих сайтів.

*   Ігри-шпаргалки зручно вкладаються у вашій руці або у кишені.

*   Компактні картки зручно узяти з собою не лише на прогулянку, але і в подорож, у гості, в поліклініку, на пікнік або на пляж.

 

 

Як?

 

Виберіть перед прогулянкою дві-три картки з грою і покладіть з собою в кишеню. В слушний час: ви побачите, що дитина занудьгувала або вимагає вашої уваги, підглянете шпаргалку і запропонуйте гру за правилами.

 

Організуйте гру швидко і спонтанно, тому що нудні пояснення знижують інтерес до гри. Грайте разом, це дуже зближує і дарує відчуття дитині, що вона цікава дорослому.

 

Дорослий виконує головну роль в сюжетній грі, і тільки тоді, коли дитина освоїться з грою, доручайте цю роль самій дитині. Ви можете узяти стопку карток і запропонувати дитині витягнути з колоди одну гру, в яку ви і гратимете. Дитина дуже швидко запам'ятає правила гри і сама починатиме гру і навіть буде пропонувати пограти разом своїм одноліткам. Заохочуйте дитину, якщо вона придумує свої правила і нових персонажів для гри!

 

 

Навіщо?

 

Сьогодні діти значно менше рухаються - сучасні гаджети витісняють рухливі ігри.

 

Користь ігор для дітей неймовірна! Рухливі ігри:

 

*   Вчать слухати, виконувати чіткі правила, бути уважним. В майбутньому діти легше адаптуються до соціальних норм і законів.

*   Дозволяють отримувати позитивні емоції, позбавляють від тривог. Між дорослим і дитиною встановлюються довірливі стосунки.

*   Дозволяють дітям відмінно "розрядитися" і бути спокійнішими і розсудливішими решту часу. Таким чином активізують здібності до навчання "за партою".

*   Розширюють знання про звички тварин, птахів, комах, про явища природи, про засоби пересування і так далі.

*   Підвищують витривалість та імунітет. Діти, захоплені сюжетом гри, можуть виконувати з цікавістю фізичні вправи багато разів, не помічаючи втоми.

 

Щоб дати дитині можливість повноцінно (розумово і фізично) розвиватися, необхідно відродити інтерес дітей до активних і творчих забав! І це завдання тепер під силу будь-кому, коли у нього під рукою в кишені є "50 Рухливих ігор"!

 

 

Що в упаковці:

 

50 карток,

1 картка зі змістом і інструкцією

 

 

Характеристика:

 

Тип: повчальна гра.

Категорія: навчання і розвиток.

Рекомендований вік: 3-6 років.

Мова видання: російська.

Ілюстрації: кольорові.

Матеріал карток : нещільний картон.

Розмір карток: 7x10 см.

Упаковка: щільний ПВХ конверт.

Розмір упаковки: 10x 11 см.

Укладач: Лапік О.О.