Сіті-Трек. Версія Економ

  • Наявність:  В наличии
  • Довжина: 102 см x Ширина: 64 см

360.00₴
   


Це що?

Пластиковий килимок, на якому вже намальовані дороги і рейки, будинки, дерева та дорожні знаки, залишається тільки постелити його на підлогу і грати, а потім можна скрутити його в рулончик та зберігати до наступної гри. Ми дуже раді що придумали Сіті-Трек, тепер дітки, у яких в кімнаті килим, теж можуть грати з Трик-Трек. А ще його зручно брати з собою, можна навіть на прогулянку.


Як?

Постеліть килимок на підлогу - вже можна грати!

Стеліть ігрове поле, де вам заманеться - по всьому будинку і навіть на вулиці, в гостях і на прогулянці, на будь-яку поверхню.

Цікаво продовжувати маршрут за межі килимка за допомогою стрічок-доріг і інших наклейок, можете купити їх додатково або просто купити набір Сіті-Трек Преміум, до нього це все додається.

З чого?

Килимок з Австрійського пластикового паперу, який дозволений для виробництва іграшок в США і ЄС, матеріал більш екологічний, ніж інші види пластмаси, не токсичний, простіше у вторинній переробці.

На поверхню нанесене спеціальне захисне покриття, що б килимок довше прослужив. Можна по ньому, і ходити, і машинки катати. Води не боїться - можна сміливо мити.


І ще?

Виготовлено в Україні

Розмір ігрового поля: 64х102,5 см

Гра поставляється в поліетиленовій упаковці.


Що всередині?

- Ігрова поверхня з пластикової паперу з покриттям

- Машинка інерційна

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари