Подарунок для дітей під ялинку

  • Наявність:  На складі

250.00₴

Доступні опції

   Набір «Новорічні пригоди» стане сюрпризом для дитини! Автомобільна дорога, по якій машинка може здійснити подорож, доповнена наклейками зі святковим сюжетом. Перевага Ігор "Трик-Трек" в тому, що можна самостійно "створити" містечко для гри з машинками, не дотримуючись ніяких схем побудови "ігрового лабіринту", вирішити, де Вам буде зручніше наклеїти трек.


«Що подарувати дитині на Новий Рік або свято Святого Миколая? »- напевно, кожен з нас задає це питання, коли ми бачимо перші сніжинки і мерехтіння гірлянд з вікон будинків. Ідеальним подарунком під ялинку стане Трик-Трек - тому що створити містечко для гри з машинками можна самостійно.


Як використовувати:

Витягнути вміст з коробки. Поклейку пропонуємо починати з автодороги: створити дорожній лабіринт можна будь-який або згідно зі схемою. Додайте в будь-якому порядку наклейки біля дороги. Дозвольте дитині самій створити своє казкове місто, в якому будуть жити його іграшки і їздити машинки - Ви здивуєтесь, на скільки цікаво «обладнати» зону для гри самостійно.

Крім цього, поклейка «мегаполісу» не займе багато часу, але розігріє фантазію для різних сюжетів ігор, наприклад: термінова місія «Новий рік» - доставка подарунків на автомобілі, екскурсія по містах «Веселі канікули» і багато іншого.


Куди клеїти:

- Стандартну версію набору можна наклеїти на будь-яку переносну поверхню, наприклад: ДСП, шматок лінолеуму, ватман, картон, килимок-каремат, тканину. Ця версія дороги не призначена для поклейки на підлогу - стрічка може залишити сліди (але вони видаляються за допомогою гарячої води і губки або засобів на спиртовій основі).

Склад стрічки: плівка, клей акриловий.

Довжина дороги: 40 метрів


- Еко версія підходить для поклейки на всі поверхні, включаючи підлогу і стіни. Перед зняттям дороги важливо прочитати інструкцію і не мочити дорогу за добу до зняття.

Склад стрічки: папір, каучуковий клей.

Довжина дороги: 20 метрів.


Склад наклейок: плівка оракал.

Машинка виготовлена з пластика, до її даху прикріплено 2 «подаруночка», які складаються з паралону і обгорнуті в декоративну поліпропіленову обгортку і перев'язані декоративної ниткою.

Деякі наклейки мають напис російською мовою.


Гра не містить алергенів. Розвиває дрібну моторику, увагу, фантазію. Відмінна альтернатива комп'ютерним іграм.


Комплектація:

1) Автомобільна дорога стандартної версії (40 м);

2) Наклейки з Новорічним сюжетом: будинок Діда Мороза, святкова ялинка, сім'я Сніговиків, засніжений будинок, мішок з подарунками, житла північних народів Іглу і Чум та герой песик Міккі;

3) Машинка з «подаруночками»;

4) Ігровий лабіринт з новорічною казкою на звороті;

5) Інструкція.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!

Рекомендовані товари