Як все починалось?

Зараз ігрові набори з дорогою-скотчем продаються по всій Україні і далеко за її межами.

Трик-Трек став відомим брендом з хорошою репутацією і тепер наші набори є одним з найбільш очікуваних подарунків для кожної дитини.

 

Думаєте, так було завжди? Зовсім ні ... восени 2013 року Наташа, мама трирічного Марка, подорожуючи по Америці придбала в подарунок для сина рулон авто дороги на клейкій основі за 24 $.

Повернувшись на батьківщину вона приклеїла дорогу на підлогу ощаслививши свого маленького автолюбителя, адже тепер всі його машинки здобули власні траси!

Дитина була неймовірно рада і надовго захоплена новою грою! На жаль, радість тривала не довго, адже в рулоні було всього 5 м, а син хотів продовження ... Виявилося, що такі дороги продаються тільки в Америці, пересилка коштує недешево і очікування дуже стомлює.

 

Тоді в голові мами з'явилася приголомшлива ідея про створення цілих наборів з дорогами для української дітвори!

 

Ми залучили кращих художників, дизайнерів, проектувальників і технологів для створення наборів скотча і пунктів призначення до них! Ми отримали всі сертифікати якості і абсолютної безпеки нашої продукції для дітей.

 

Минуло більше 5 років, зараз наша продукція постійний учасник дитячих фестивалів та ярмарків. Наші набори 3 роки поспіль перемагають у конкурсі «Краща Іграшка» в різних номінаціях- «Оригінальність задуму», «Кращий ассортимент пізнавального змісту», «Надія Року» і «Краща сюжетна гра"

.

Ми вдячні кожному клієнтові за відгук і коментар. Ми намагаємося робити наші набори ще краще і різноманітніше, щоб радувати все більше діток!

.

Якщо ви ще не грали з нашими дорогами, швидше придбайте набір і ми гарантуємо захоплення в очах вашого малюка!