Важливо носити світловідбиваючі товари

Мене звуть Наталія, мені 30 років, я мама Марка, а ще я водій з 12-річним стажем.

Сукупність цих факторів спонукала мене внести свій вклад в захист дітей на дорозі.

Статистика наїздів на пішоходів в темний час доби не ведеться, але як водій я не раз була в ситуації, що пішохід різко з'являється на проїжджій частині, а через темний одяг я помічала це пізно.

Безліч проведених тестів є тому доказом.

Батькам під силу нагадувати і одягати дітям світловідбивачі -жилет, браслет і т.д, але я, як мама, часто стикаюся з небажанням, протестом сина. Так як ці речі не цікаві йому, виглядають «не по-дитячому», «не круто» чи «ніяк».

І тоді я придумала, як об'єднати світловідбиваючий жилет з ігровим костюмом, який захочеться носити і грати в супергероя.

А ще-мішечок з костюмом зручно пристігнути кліпсою до рюкзака і завжди мати «під рукою».

Вироблено в Україні з якісних матеріалів. Світловідбиваючий шар витримує до 40 прань.

 

Відчутна вигода.

А) Костюм супергероя точно заощадить Ваш час на вмовляння одягнути світловідбиваючий жилет або інший аксесуар такої властивості.

 Б) Ви, як мама, будете почувати себе більш впевнено, так як дитину видно в темний час доби і ви зробили все, щоб захистити його.

 В) наша команда усунула недоліки існуючих рішень-такі як «недитячий» дизайн і неможливість аксесуара завжди бути під рукою

Г) дитина з задоволенням перевтілитися в супергероя, а перехожі будуть захоплені Вашою соціальною відповідальністю. На жаль, у країн СНД ще немає потужної державної програми, стимулюючої це.

Д) через універсальний розмір (від 70 см до 140 см) ця покупка на кілька років вирішить проблему видимості на дорозі. А якщо набридне-зробіть паузу або поповніть гардероб ще одним ігровим костюмом. Знижка для повторної покупки 15%. І не має терміну дії.

Е) Ви будете почувати себе спокійніше при наближенні до проїжджої частини. Адже часто дтп відбуваються навіть біля будинку

Є) Спробуйте і якщо дитина не захоче протягом 3х днів одягати костюм-ми повернемо Вам Ваші гроші.

Ж) вас точно здивує якість матеріалів, фурнітури і акуратність пошиття. Адже всі ми звикли купувати костюми китайського виробництва і знаємо, що це таке ...

Підсумок Ви отримуєте зручність в зберіганні, дитячий ігровий дизайн, висока якість матеріалів і світловідображення, згідно європейських норм і гарантія повернення грошей.


Подібні новини